Vaše maximální doporučení, že skutečně problém, Zdá se, že prakticky na denní bázi, jsme se naslouchat jeden více zdraví a wellness poradenství, které je nepravidelný, s jedním poskytl o den dříve. Jen v posledních několika měsících, bylo nám řečeno, že merlot funguje v těle, a to jak dobré a škodlivé dopady – spolu s káva, čaj, ryby, červené maso, stejně jako chleba. Omráčený tím, že tyto kolidující tipy a módní dietní plány a vzdělávací programy, vybrali jsme 18 Zlatých pravidel, které obstály zkoušku času.

Stanovení vašeho metabolického typu

 

Mnoho lidí zajímalo, zda – přinejmenším to, že ideologické ohledy nesmí být vegetariány. Nicméně, nemusí být připraven pro přijímání takové stravy. Jednou z možností, jak zkoumat to, je určit metabolický typ. Někteří lidé potřebují, pro wysokobiałkowego menu založené na maso, zatímco jiné nabízejí ideální sacharidy. William Wolcott, význačný odborník ve výběru metabolických a také co-autor knihy „Metabolické Psaní Dietní plán“ (ed. Polsky: „Dieta acidóza,“ Svět Knihy, 2004), v souladu s po stopách Dr. William Kelleya – lídr v oblasti Onkologie. Založil protože neexistuje žádný globální recept na vhodnou výživu a léčbu onemocnění. Wolcott odhalili, že úpravou stravy pro metabolický typ mnoho lidí s těžkou nemocí, včetně rakoviny buněk, zpět wellness.

  • Promyšlené a také parasympatický nervový systém kontroly další druhy metabolických procesů, tělesné orgány i žlázy.
  • Přesně jak mám najít „Kelly“ a Wolcott, pro většinu jednotlivců, kteří jeden z těchto systémů je ovlivněna silnější ve srovnání s druhým.
  • To naznačuje, že každý člověk má jiné spojena s dietou, fyzické, chování, stejně jako duševní funkce, v závislosti na tom, který ze systémů – pochopení nebo parasympatikus – je dominantní.

Strava s vysokým protein obsah určitým způsobem ovlivňuje osoby s bialkowymtypu, metabolického syndromu, ale spíše různé v případě carb. Předpověď metabolický proces by mohl místo stravy dobré pro tělo, a také někteří jedinci zažili onkologiczni i ztráta nádorů, a to prostřednictvím provádění vhodných pro jejich tělo menu.

Konzumovat užitečné Ranní jídlo

Tvrzení, že Snídaně je nejdůležitější jídlo dne, je pravdou. Užívání velkého množství jídla v časných ranních hodinách a mnohem méně v noci, může snížit celkovou spotřebu a také přispívají k léčbě nebo vyhýbání se daňovým povinnostem otyłości7. Ranní jídlo by mělo obsahovat oves patří mezi nejzdravější jídla, jak začít den, který neuvolňuje své bytové nebo komerční vlastnosti, když to bude nalít skutečné sirup, stejně jako to se porouchá bobule. Ovesné vločky se skládá z chemické látky, která by mohla zabránit kardiovaskulárních onemocnění, snižuje vysokou hladinu cholesterolu, stejně jako snížení různých jiných rizikových faktorů.

Poskytují ideální úroveň vitamínu D

Vědci ve skutečnosti mají jen nedávno začal rozpoznat závažné hodnoty vitaminu D pro dobré zdraví, zejména psychické zdraví. Jeho nejbohatším zdrojem je slunce, ale strach z rakoviny kůže je tak velký, který vyniká. 1/3 populace má nedostatek. V letních měsících je zásadní každodenní přímé vystavení slunečnímu záření dobu nejméně patnácti minut denně. Nebudeme o tom diskutovat způsoby, jak získat opálení, ale moje kůže je poněkud zaczerwieniła. Kompenzovat stupeň vitaminu D, užívání doplňků nebo konzumovat potraviny, jako je mléko, vejce, jogurty, tučné ryby, zejména během dlouhé studené počasí, kdy slunce je také slabá poskytovat wellness výhody. Každý den je třeba konzumovat alkohol hodně vody. Přesně to, co by mělo být její výše, prochází diskutovat. To je nejlepší v tomto problému věnovat pozornost pečlivě, aby vaše osobní tělo, které bude jistě říct, když přijímat tekutiny, a jak by měly být. Využijte kvalitní filtr nabídnout předběžné odstranění vody ze všech chemických látek, těžkých kovů, pijavice a fluorid nebo získat minerální vody, daleko lepší dodávané ve skleněných lahvích, protože plast může uvolnit toxiny. Poslední problém je, že veřejné vodovodní dnes, můžete objevovat směs zázračné léky.